Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0