Movies
Ratings
105
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0