Titles you rated
Event HorizonRated ★ 3.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 2.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5