Movies
Ratings
485
Miss SloaneRated ★ 4.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Soul-MateRated ★ 2.5
More Than BlueRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Long Way HomeRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0