Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5