Movies
Ratings
24
ConstantineRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0