Movies
Ratings
1336
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
RealRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
NailedRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5