Movies
Ratings
27
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0