Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
One on OneRated ★ 4.0
Thermae RomaeRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.0
TumbleweedRated ★ 1.5