Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5