Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Alone For ChristmasRated ★ 2.5
Nine LivesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
Wonder WheelRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0