Movies
Ratings
142
3 IdiotsRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Current WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
AfterRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0