Series
Ratings
42
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.5
Deca-DenceRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Occult Civil ServantsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5