Series
Ratings
35
Beethoven VirusRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Yong PalRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0