Movies
Ratings
776
MantisRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
NCT DREAM Mystery Lab: DREAM( )SCAPE in CinemasRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Hidden BladeRated ★ 3.0