Titles you rated
GachiakutaRated ★ 3.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 5.0
Tougen AnkiRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5