Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5