Movies
Ratings
95
Rocky IIRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0