Titles you rated
MoneyballRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
AtlasRated ★ 1.5
InsideRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Pain HustlersRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
In the HouseRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5