Series
Ratings
92
First LoveRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Weird CityRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0