Titles you rated
- VirusRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5