Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5