Series
Ratings
76
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5