Movies
Ratings
567
Home TeamRated ★ 4.5
Rescued by RubyRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.5
NonnasRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
MummiesRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0