Movies
Ratings
1311
District 9Rated ★ 2.0
OtherhoodRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.0
The ClosetRated ★ 2.0
S1m0neRated ★ 3.5
JexiRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 1.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 1.0