Titles you rated
Con AirRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 2.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0