Movies
Ratings
336
Salut d’AmourRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Paper ManRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
ScoopRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Cat in the HatRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0