Titles you rated
AtonementRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5