Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 5.0
Hot BloodRated ★ 3.5
Modern FarmerRated ★ 4.0- Angel's KissRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0- Eun ShilRated ★ 4.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.0
Cheo YongRated ★ 4.5- Mr. QRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 2.5- BodyguardRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5