Movies
Ratings
51
GladiatorRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0