Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.5
Barracuda Queens Season 1Rated ★ 2.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
The ChairRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
RiverRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Alias GraceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0