Titles you rated
BargainRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
John QRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
Land of MineRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0