Movies
Ratings
227
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Juror 8Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Lego Ninjago MovieRated ★ 2.0