Movies
Ratings
629
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The Very Short MovieRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- SubjectRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Grave Encounters 2Rated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Tell Me SomethingRated ★ 2.5
A Simple PlanRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 2.0
The IsleRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0