Movies
Ratings
30
Lust, CautionRated ★ 1.0
Marley & MeRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 1.0
Dr. JumpRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
Bittersweet JokeRated ★ 1.0- The SpyRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 2.0
Mr. HongRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.0
MissingRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0