Movies
Ratings
11
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5