Series
Ratings
30
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5