Titles you rated
Paradise NowRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
DogManRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 0.5
FuryRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5