Titles you rated
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.0- SetoUtsumiRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Shotgun MarriageRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0