Movies
Ratings
145
Past LivesRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BanG Dream! Poppin‘ Dream!Rated ★ 5.0
BanG Dream! Episode of Roselia I: PromiseRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Pieta in the ToiletRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Tremble All You WantRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Goodbye, Grandpa!Rated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 4.5
K: Missing KingsRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5