Titles you rated
Captivated, by YouRated ★ 4.5- The iDOLM@STER Shiny ColorsRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5- CharlotteRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Dahlia in BloomRated ★ 3.0
Delico's NurseryRated ★ 3.5
VTuber Legend: How I Went Viral After Forgetting to Turn Off My StreamRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 4.5
Antique BakeryRated ★ 3.5