Movies
Ratings
1321
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5