Movies
Ratings
131
Hide and SeekRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0