Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
SprigganRated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.5