Series
Ratings
33
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 4.0