Titles you rated
BurningRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5