Movies
Ratings
86
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 2.0
Remember the TitansRated ★ 2.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 2.0
Northanger AbbeyRated ★ 2.0
High Plains DrifterRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.0