Series
Ratings
184
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Indian Matchmaking Season 2Rated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 6Rated ★ 4.5