Titles you rated
OzarkRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0