Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- TarotRated ★ 2.0
BrickRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5